Bezproblemowe i bezpieczne funkcjonowanie instalacji elektrycznej to coraz trudniejsze zadanie. Coraz bardziej rygorystyczne przepisy mają na celu zapobieganie pożarom i szybkie oraz bezpieczne wykrywanie zagrożeń. Wraz z rozwojem elektromibilności, instalacja musi wytrzymać większe natężenie prądu bez negatywnego wpływu na użytkowanie. 

Aby sprostać tym nieustannie rosnącym wymaganiom warto zainstalować wysokiej jakości komponenty, które w przyszłości zapewnią elastyczność przy rozbudowie.
 

Siemens - wyłącznik FI/LS Kopp - urządzenia zabezpieczające eMobility Listwy zasilające

Wyłącznik FI/LS w kompaktowej obudowie firmy Siemens

Oszczędność 50% miejsca w rozdzielnicy elektrycznej.

Kompaktowe urządzenia firmy Siemens chronią ludzi przed niebezpiecznymi porażeniami prądem elektrycznym, a jednocześnie zapobiegają uszkodzeniom kabli i awariom instalacji elektrycznych oraz odbiorników w budynkach, infrastrukturze i przemyśle.

Wyłączniki RCD 5SV1 są dostępne w kilku typach i wersjach, które są odpowiednie do wykrywania różnych rodzajów prądów różnicowych i do różnych obszarów zastosowań. Teraz w szczególności również jako typ F. To kompleksowe portfolio spełnia wszystkie wymagania obecnych i przyszłych standardów w tej dziedzinie.

Dowiedz się więcej

 

Polecane produkty:

 

 

Unikaj wypadków z mobilną ochroną osobistą najnowszej generacji

PRCD-S pro jest wyłącznikiem różnicowoprądowym z elektroniczną oceną prądu różnicowego, który przełącza wszystkie bieguny jako pośredni wyłącznik linkowy. Urządzenie jest odpowiednie dla prądów różnicowych AC, pulsujących DC i fazowych. PRCD-S pro wyposażony jest w nowe funkcje:

  • Bezawaryjne włączanie nawet w rękawicach
  • Włączenie możliwe tylko wtedy, gdy rezystancja przewodu ochronnego RPE < 1 kΩ
  • Wyraźne wskazanie stanu urządzenia i ewentualnych usterek dzięki zintegrowanym diodom LED

Dowiedz się więcej

Polecane produkty:

Kable do ładowania eMobility - więcej niż zwykłe przewody zasilające

Mobilność elektryczna wydaje się być przyszłością, a liczba samochodów elektrycznych na drogach z roku na rok rośnie coraz szybciej. Oprócz indywidualnych użytkowników również coraz więcej właścicieli firm decyduje się na zakup floty pojazdów zasilanych energią elektryczną. Wzrost popularności wynika z rozwoju infrastruktury ładowania oraz produkcji pojazdów ze stale zwiększających się zasięgiem jazdy na jednym ładowaniu akumulatora. Należy jednak pamiętać, że aby móc uzupełnić energię akumulatora pojazdu elektrycznego niezbędny jest odpowiedni kabel do ładowania zapewniający niezawodne, a także wygodne i bezpieczne ładowanie. 

Sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepsze rozwiązanie

Polecane produkty:

Listwy zasilające: podłącz kilka urządzeń jednocześnie bez żadnych problemów

Prawidłowe zasilanie urządzeń elektrycznych ma wpływ na ich poprawną prace i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki listwom podłączysz kilka urządzeń na raz. Dostępne są z podświetlanymi włącznikami, funkcją Master/Slave oraz funkcją antyprzepięciową, która chroni urządzenia elektroniczne np. komputery, laptopy, sprzęt RTV i AGD przed nagłymi skokami napięcia.

Jaka listwa zasilająca spełnia Twoje wymagania? Skorzystaj z opcji filtrowania i sprawdź listwy posiadające od 2 do nawet 12 wejść.

Polecane produkty:

Najlepsi dostawcy

  Załącznik jest pusty.

 
Mean Well
Eltako
Philips lighting
Eltako
Philips lighting

Serwisy

Zapytanie ofertowe (RFQ)
Szybka wycena – wypełnij formularz poniżej, aby otrzymać najlepszą ofertę.

Więcej informacji

Kable cięte na metry
Oferujemy precyzyjną regulację kabli i węży według indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji

 

Zlecenia terminowe
Planuj swoje dostawy z wyprzedzeniem i zgodnie z zapotrzebowaniem.

Więcej informacji

Konfigurator kabli
Skonfiguruj u nas swoje kable koncentryczne i skrętki zgodnie z indywidualnymi życzeniami.

Więcej informacji

Sprawdź innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnych budynków. 

Sprawdź teraz>

Poznaj nasze aktualne oferty i promocje.

Sprawdź teraz >