Udana koncepcja oświetlenia stwarza optymalne warunki do produktywnej pracy w biurach, sklepach, budynkach usługowych i obszarach produkcyjnych.

Pozytywny wpływ światła na zdrowie
Lepsza wydajność
Zapewnienie wysokiej jakości pracy

 

Wyłączniki nadmiarowoprądowe SENTRON z funkcją pomiaru i komunikacji

Bezpieczny wybór - teraz jeszcze bardziej inteligentny

Większa przejrzystość w dystrybucji energii dzięki cyfrowej akwizycji i analizie danych.
W kontekście elektryfikacji rośnie liczba odbiorców i złożoność dystrybucji energii elektrycznej, np. ze względu na wysoką efektywność energetyczną i jednocześnie minimalizację kosztów eksploatacji. Aby zapewnić dostępność systemu i ochronę ludzi, przejrzystość w dystrybucji energii jest kwestią elementarną. W ten sposób można uniknąć awarii systemu i zachować aktualność komponentów poprzez planowaną konserwację. Przejrzystość zapewnia szerokie portfolio produktów Siemensa obejmujące wyłączniki, wyłączniki AFDD/LS, standardowe urządzenia takie jak RCD i odbiorniki danych. W ten sposób można uniknąć awarii systemu i zawsze utrzymywać komponenty w stanie aktualnym dzięki planowanej konserwacji. Przejrzystość jest zapewniona dzięki portfolio Siemensa w zakresie aparatów łączeniowych SENTRON z funkcjami pomiarowymi i komunikacyjnymi. Należą do nich wyłącznik miniaturowy 5SL6 COM oraz wyłącznik 5SV6 COM AFDD/LS. W przypadku doposażenia, standardowe urządzenia można łatwo rozbudować o przełącznik sygnału pomocniczego/błędów 5ST3 COM. Dzięki transceiverowi danych 7KN Powercenter 1000 mierzone wartości są zbierane i przekazywane do systemów nadrzędnych w celu wizualizacji i oceny.

Zobacz więcej

Polecane produkty

Kompaktowe przełączniki FI/LS 5SV1

Oszczędność 50% miejsca - pełna zgodność z normami


Dzięki wyłącznikowi FI/LS 5SV1, Siemens po raz pierwszy połączył pełną elektromechaniczną funkcjonalność tych urządzeń ochronnych w tylko jednej jednostce podziału (HP). W ten sposób rozwiązanie to zapewnia wymaganą przez normy europejskie ochronę przed prądem różnicowym i przeciążeniem dla prądów do 16 A w jednym zamiast dwóch PD. Wyłącznik FI/LS 5SV1 zajmuje szczególnie mało miejsca, można go łatwo zamontować w istniejących budynkach i połączyć z blokiem wyłączników przeciwpożarowych 5SM6. W szczególności chroni przed niebezpiecznymi porażeniami prądem elektrycznym, uszkodzeniami nadprądowymi i awariami systemu. Produkt dostępny jest w kilku wariantach.

Zobacz więcej

Polecane produkty

PRCD-S pro - najnowsza generacja mobilnej ochrony osobistej

PRCD-S pro Kopp definiuje nową generację przenośnych urządzeń zabezpieczających przed prądem zwarciowym. Urządzenia te nie tylko spełniają wymagania VDE 066 i oferują również wiele innych funkcji, które sprawiają, że mobilne środki ochrony osobistej są jeszcze bezpieczniejsze. Bezbłędne włączanie pomimo noszenia rękawic, czytelny wyświetlacz stanu urządzenia i błędów oraz inne nowe funkcje czynią PRCD-S pro wyjątkowym.

Zobacz więcej

Polecane produkty

Bluecontrol to uznany na całym świecie standard Bluetooth do transmisji danych w inteligentnych Smart Home. Z jego pomocą można wygodnie sterować za pomocą aplikacji funkcjami czasowymi, takimi jak oświetlenie, ogrzewanie i żaluzje, a tym samym mieć pod kontrolą także całe zarządzanie energią w swoim domu. Wszystkie produkty Blue-control i Smart-control firmy Kopp są ze sobą kompatybilne i mogą być stosowane razem w jednym systemie.

Zobacz więcej

Polecane produkty

Instalacje elektryczne - przyszłościowe wyposażenie elektryczne dla każdego budynku

Bezbłędnie wykonana instalacja elektryczna jest warunkiem bezpiecznego, ekonomicznego, przyjaznego dla środowiska i przyszłościowego użytkowania budynków. W naszym sklepie możesz uzyskać wszystkie komponenty potrzebne do instalacji elektrycznych z wykwalifikowanego źródła. Materiały instalacyjne i innowacyjne urządzenia oferowane przez renomowane marki spełniają określone normy i wysokie wymagania jakościowe.

Zobacz więcej

Polecane produkty

Materiały instalacyjne

Wymagania wobec materiałów instalacyjnych są coraz większe: jakość, dostępność i funkcjonalność odgrywają ważną rolę. TRU Components jest marką oferującą dużą różnorodność produktów - zarówno pod względem nowoczesności , jak i funkcjonalności. Posiada wiele komponentów przeznaczonych specjalnie dla budowy paneli w technologii wyświetlania i sterowaniai . Wandaloodporne przyciski i przełączniki oraz duża liczba wyświetlaczy optycznych i akustycznych są dostępne w wielu wariantach.

Zobacz więcej

Polecane produkty

Najlepsi dostawcy

Dodatkowe usługi platformy Conrad Sourcing Platform

 

 

 

 

 

 

Interesujące tematy

 

 

 

Wszystko wokół tematu techniki budynkowej
Conrad oferuje rozwiązania techniczne dostosowane do wymagań Twojego budynku.

Dowiedz się więcej o technologii budynkowej

 

Wszystko o automatyzacji
Na tej stronie znajdziesz wszystko na temat modernizacji, rozbudowy, a także konserwacji i napraw.

Dowiedz się więcej o technologii automatyzacji

Tutaj można przejść do naszego newslettera
Nie przegap żadnych nowości,
ofert i atrakcji w Conrad.

Zapisz się teraz