https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/technologia-budowlana/ledvance/ledvance-top.png

Nowe lampy zewnętrzne LEDVANCE z czujnikami bezpieczeństwa i wydajności

 

 

Lampy Surface Circular od LEDVANCE są dostępne w różnych wersjach, również z najnowszą technologią czujników. Elastyczne opcje regulacji pozwalają na oświetlenie zgodnie z wymaganiami. Łączą komfort oświetlenia z bezpieczeństwem i wydajnością: WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ INNOWACJI, WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI.

Sprawdź produkty >>

Do 14.06.2020 wybrane produkty LEDVANCE taniej o 10%  

Zobacz przecenione produkty LEDVANCE >>

Łatwe oświetenie

Dzięki prostemu, ale eleganckiemu wzornictwu, lamy ścienne LEDVANCE idealnie wkomponowują się w każde pomieszczenie. Równomierny rozkład światła tworzy zrównoważone oświetlenie.

Stalowa obudowa Surface Circular jest uzupełniona dyfuzorem PMMA. Diody LED są zabezpieczone w celu zapewnienia bezpiecznej instalacji. Dzięki temu oprawa może być szybko i łatwo oddana do użytku. Jeśli wymagana jest nowa osłona, dostępna jest również osłona zastępcza.

              

Fakty

Surface Circular to nasza propozycja dla Ciebie. Lampa nie tylko przekonuje dodatkową techniką sensorów i wzornictwem, ale także wydajnością techniczną:

Wydajność: do 80 lm / W
Wydajność: do 80 lm / W
Jasne kolory: 3000 K / 4000 K
IP44 (bryzgoszczelny, pyłoszczelny) / IK03
Do 50 000 cykli przełączania

Żywotność: 30 000 godzin (L70 / B10 w 25°C)
 Warianty z czujnikiem: wysokiej częstotliwości do wykrywania światła dziennego i ruchu
 Warianty z czujnikiem: zasięg wykrywania 110 ° i 8 m, wartość progowa: 25 lx, 5 s / 1 min / 3 min / 10 min

Różne możliwości zastosowania

W przypadku tego oświetlenia ściennego i sufitowego istnieje wiele różnych obszarów zastosowania. Mogą być montowane w korytarzach, klatkach schodowych lub obszarach wejściowych.

Bogata oferta opraw LEDVANCE obejmuje prawie wszystkie profesjonalne zastosowania, a jednocześnie przekonuje jakością i funkcjonalnością.

Zobacz wszystkie produkty LEDVANCE >>