TECHNOLOGIA POMIAROWA VOLTCRAFT DO ZASTOSOWAŃ MOBILNYCH

               

Pokonywanie wyzwań

Instalacja, naprawa i rozwiązywanie problemów klientów staje się coraz bardziej złożone. Nowoczesne urządzenia są często podłączone do sieci, aby móc szybko wykrywać ewentualne błędy poprzez zdalną konserwację. Jednak naprawy instalacji oraz serwisowanie sysemów automatyki budynkowej i przemysłowej  przeprowadzane są na miejscu.

Tym większe znaczenie zyskuje możliwość zastosowania innowacyjnej i cyfrowej technologii pomiarowej w terenie – nie tylko w laboratorium. Oszczędza to czas i koszty spowodowane przestojami.

              

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/mobilny-voltcraft/oscyloskop-600x280.png

Laboratoryjne urządzenia pomiarowe – również do zastosowań mobilnych

Oscyloskop zawsze, gdy jest potrzebny

Serie pomiarowe zapisywane indywidualnie z własną nazwą
Tworzenie dokumentacji serwisowej zawierającej zrzuty ekranu z pomiaru
Zapisy ustawień i oszczędność czasu - do późniejszego wykorzystania w tym samym miejscu
Natychmiastowe cyfrowe przesyłanie wyników pomiarów pocztę elektroniczną

Polecane produkty

Pasujące akcesoria

Multimetry - wszechstronne urządzenia do rozwiązywania problemów

Lekkie, poręczne i niezastąpione przy diagnozowaniu usterek! 

Multimetry VOLTCRAFT umożliwiają mierzenie napięcia, prądu i oporu lub mogą być stosowane jako wskaźnik ciągłości obwodu. Nowoczesne modele mierzą temperaturę, pojemność i indukcyjność, informują także o tym, czy diody lub tranzystory pracują prawidłowo oraz zapamiętują mierzone wielkości i wyznaczają średnią z pomiarów. Są regularnie udoskonalane i wyposażane w nowe dodatkowe funkcje np. wszystkie multimetry z serii VC-200 posiadają bezpieczniki samoczynnie resetujące. Dzięki temu można szybko i łatwo zlokalizować złożone błędy. 

               

Polecane produkty


Bezpieczne i sprawne pomiary - adaptery i kable pomiarowe

Nie tylko wysokiej jakości i dobrze dobrane urządzenia pomiarowe, ale także odpowiednie akcesoria mogą znacznie ułatwić codzienną pracę. Zakłócenia i zbyt krótkie przewody testowe mają negatywny wpływ na przeprowadzane pomiary. Dzięki oryginalnym przewodom testowym VOLTCRAFT można uniknąć błędów i zdenerwowania podczas pomiarów. Kiedy już ich użyjesz, nie będziesz mógł się bez nich obejść.

Polecane produkty


Testery i lokalizatory przewodów

W celu wykrycia przerw lub zwarć w kablach sieciowych często konieczne są szeroko zakrojone i długotrwałe analizy. Testery kabli z pomiarem długości poszczególnych drutów zmniejszają wysiłek do minimum. 

VOLTCRAFT posiada odpowiednie urządzenie testujące, wykrywające wszystkie awarie. Testery VOLTCRAFT umożliwiają m.in. pomiar długości kabla miedzianego, test zwarciowy, badanie kabli światłowodowych czy testowanie kabli pod kątem przerw lub podsłuchu.

               

Polecane produkty

Wykrywacze kabli dla profesjonalistów

Znalezienie i śledzenia kabli stanowi problem podczas prac serwisowych, ponieważ nie zawsze dostępny jest plan ich ułożenia. Profesjonalne lokalizatory kabli wykorzystują sygnał o wysokie częstotliwości i odbiornik lokalizacyjny. Wyszukują kable położone pod tynkiem na głębokości 15 cm lub więcej.

Z kolei endoskopy z długimi sondami są pierwszym wyborem do wykrywania uszkodzeń kabli w szybach lub sufitach podwieszanych.

Polecane produkty

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/mobilny-voltcraft/energia-mobilna600x200.png

Mobilne źródło zasilania

Technologia ładowania w drodze.

Powerbanki VOLTCRAFT o różnych pojemnościach, od kieszonkowych urządzeń do wydajnych modeli zapewniających zasilanie zawsze, gdy go potrzebujesz.

Stworzone do zastosowań mobilnych, dzięki czemu Twój sprzęt pomiarowy jest zawsze gotowy do użycia.

Polecane produkty

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/single-pages/mobilny-voltcraft/powerbank-voltcraft600x300.png

 

  

 

Polecane produkty


Przetwornica

Przetwornica sinusoidalna

  • Zakres mocy 100 W- 600 W
  • Idealny do pojazdów serwisowych
  • Czysta sinusoidalna fala dla czułych urządzeń (np. zasilaczy impulsowych)

               

Polecane produkty

Rejestratory danych pomiarowych – kontrola i dokumentacja danych

Rejestratory danych są urządzeniami pomiarowymi służącymi do długoterminowej rejestracji.

Rejestratory temperatury i wilgotności są idealne na przykład do rejestrowania profilu temperaturowego szaf sieciowych montowanych na zewnątrz. Awaria systemu ogrzewania może szybko doprowadzić do błędów w systemie. Zapis krzywej temperatury pomaga wykryć wczesne awarie i skorygować je w odpowiednim czasie.

Zamykane uchwyty ścienne utrudniają próby manipulacji. Twoje dane są zatem bezpieczne, dostępne tylko dla Ciebie i możliwe do pobrania w każdej chwili.

               

Polecane produkty