Arcol MRA0207 249RBTA15 MRA0207 249RBTA15 Rezystor metalizowany 249 Ω 0.25 W 1 szt.
Rodzaj produktu
Rezystor metalizowany
Rezystancja
249 Ω
Obciążenie elektryczne
0.25 W
Zawartość
1 szt.
Współczynnik temperatury
100 ppm/°C