Conrad - łączymy klientów, marki i partnerów

Jak to się zaczęło?

Firma rodzinna Conrad Electronic istnieje od 1923 roku, a od 1946 roku ma swoją siedzibę w Hirschau w Górnym Palatynacie we wschodniej Bawarii. Założyciel firmy Max Conrad, początkowo mieszkający w Berlinie, oferował przede wszystkim komponenty do odbiorników radiowych. Na wystawie radiowej w 1937 roku zaprezentował swój pierwszy zestaw do budowy telewizora - zawierający instrukcję pt. „Telewizja od A do Z”. Od początku było jasne: Conrad Electronic chciał być czymś więcej niż tylko sprzedawcą elektroniki i tworzyć rzeczywistą wartość dodaną dla klientów. Twierdzenie to nie zmieniło się do dziś: klienci w całej Europie znajdują w nas niezawodnego partnera, który dzięki cyfrowemu know-how i doskonałości operacyjnej na nowo definiuje zakupy zorientowane na klienta i umożliwia optymalną realizację projektów. Jako doświadczony dystrybutor realizujemy dostawy z centrum logistycznego w Wernberg-Köblitz na cały świat i jesteśmy reprezentowani w całej Europie jako grupa przedsiębiorstw działająca na arenie międzynarodowej.  


Conrad Sourcing Platform.
Więcej niż tylko zaopatrzenie

Zapewnij sobie realizację wszystkich potrzeb technologicznych, korzystając z szybkich i bezproblemowych zakupów oraz usług w jednym miejscu (one-stop shopping). Conrad Platform oferuje asortyment ponad 9 000 000 produktów znanych marek. Skorzystaj z naszej gamy produktów, od elementów podstawowych, po kompleksowe rozwiązania. Zapewniamy wszystko, czego potrzebuje Twoja firma do realizacji celów. Pomagamy uczynić Twój proces zakupowy bardziej wydajnymi i przejrzystymi. Dzięki naszej wszechstronnej ofercie możemy znaleźć rozwiązanie eProcurement w pełni dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa każdej wielkości.

Twoje korzyści dzięki Conrad Sourcing Platform

W Conrad stale rozszerzamy nasz asortyment o produkty wiodących producentów. Dlatego możesz na nas zawsze polegać i zaspokoić swoje wszystkie potrzeby technologiczne.
 

Potrzebujesz dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań zakupowych? Nasze rozwiązania eProcurement ułatwią pracę zdalną, w rozproszeniu oraz uproszczą procesy zakupowe każdego przedsiębiorstwa.

Nasi inżynierowie sprzedaży oraz przedstawiciele działający w terenie zawsze chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów i części. Nasi doradcy pomogą Ci przenieść Twoje zakupy na wyższy poziom.

Wspólnie z naszymi dostawcami i partnerami rynkowymi staramy się wprowadzać nowe trendy, dzięki temu możemy zaoferować firmom najnowocześniejsze rozwiązania produktowe.

Partner, któremu możesz zaufać

Ponad 6000 marek

Ponad 1 miliard € obrotu rocznie

Ponad 210 mln wizyt rocznie

Klienci i dostawcy


Serwisy i usługi


Kariera


Certyfikaty