Katalogi

Serwis Instalatora. Wsparcie instalatorów na każdym kroku

Starannie wyselekcjonowane narzędzia i materiały to klucz do sukcesu w codziennej pracy. Dlatego chcielibyśmy przedstawić naszą ofertę, która dostarcza właśnie te niezbędne elementy, aby praca była bardziej efektywna, precyzyjna i bezpieczna.

Zarejestrowanym klientom biznesowym oferujemy szybką i niezawodną wycenę. Po prostu wprowadź wymagane produkty pojedynczo lub zbiorczo online na swoim koncie użytkownika, a my zajmiemy się Twoim zapytaniem tak szybko, jak to możliwe. W zależności od dostępności i czasu dostawy potrzebnych produktów, możemy odpowiedzieć na większość zapytań ofertowych w ciągu kilku minut i wysłać spersonalizowaną ofertę.

Więcej informacji na stronie >>


Najlepsze wykorzystanie mocnych stron automatyzacji i robotyki

Odkryj z nami korzyści płynące z automatyzacji i robotyzacji, które mogą nie tylko poprawić przyszłą rentowność Twojej firmy, ale także całego systemu gospodarczego i edukacyjnego. Odpowiednie rozwiązania technologiczne pomagają start-upom, małym i średnim firmom dotrzymać kroku konkurencji nawet na wysoce wymagających i szybko zmieniających się rynkach. Firmy każdej wielkości mogą zwiększyć swoją produktywność i wydajność, skrócić czas przestojów dzięki konserwacji predykcyjnej oraz zoptymalizować jakość swoich ofert i usług, jednocześnie oszczędzając koszty i czas.

Instytucje edukacyjne mogą być częścią rewolucyjnej zmiany w sposobie przekazywania wiedzy poprzez oferowanie praktycznych i obrazowych materiałów dydaktycznych oraz odpowiednie przygotowywanie kolejnych pokoleń do nowego rynku pracy, innowacyjnego świata biznesu i przemysłu.

Więcej informacji na stronie >>


Budowa, konserwacja i warsztat

Precyzyjna praca z wykorzystaniem najlepszego sprzętu. Skorzystaj z bogatej oferty narzędzi i usług dostosowanych do codziennych potrzeb fachowców i osób uczących się zawodu. Nasze wysokiej jakości produkty wiodących producentów wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością i wysoką wydajnością.

Szybsze zakupy dzięki eProcurement. Zmniejsz nakłady czasu i zyskaj do 30% kosztów procesu. Conrad oferuje "Smart Procure", szybkie rozwiązanie oparte na przeglądarce, przeznaczone specjalnie dla mniejszych firm przemysłowych, które można wypróbować bez zobowiązań za pośrednictwem konta testowego. Ponadto zapewniamy rozwiązanie dla firm, które mają bezpośrednie połączenie z istniejącym systemem ERP poprzez interfejs OCI (Open Catalog Interface) lub PunchOut.

Więcej informacji na stronie >>


Sposoby na poprawę dystrybucji i oszczędzanie energii

Elementy sukcesu każdej firmy. All parts of success W ostatnich latach wymagania dotyczące dystrybucji energii w budynkach znacznie się zwiększyły. Zużycie energii i potencjalne oszczędności należą obecnie do czołowych zagadnień. Dla projektów z zakresu energetyki i techniki budynkowej mamy odpowiednie elementy: Rozwiązania techniczne, właściwe usługi i doradztwo.

Kontroluj przepływ energii w sposób bardziej efektywny i oszczędny. Rozwiązania dla stale rosnącej liczby konsumentów,  zintegrowanie odnawialnych źródeł energii,zapewnienie elektromobilności i realizacja celów w zakresie ochrony klimatu.

Więcej informacji na stronie >>


Zoptymalizuj wydatki z markami własnymi Conrad

Nasze marki własne - jakość i doskonałe ceny. Ponad 100 000 produktów w ofercie.

Voltcraft od 1982 roku rozwija i produkuje technikę pomiarową oraz sprzęt laboratoryjny o profesjonalnych standardach. Przez cztery dekady innowacyjne produkty udowodniły swoją wartość, stając się wyborem techników działu rozwoju i utrzymania ruchu, projektantów produktów, naukowców,inżynierów serwisowych, studentów, uczniów, praktykantów, entuzjastów techniki i majsterkowiczów. Obecnie portfolio ponad 1700 produktów obejmuje technologię pomiarów elektrycznych, technologię pomiarów środowiskowych, zasilacze, technologię ładowania oraz endoskopy.


Więcej niż zaopatrzenie

Rok 2023 jest dla nas wyjątkowy. Conrad ś wię tuje swoje setne urodziny! Za nami długa droga pełna ekscytują cych doświadczeń i rozwijania naszej platformy zaopatrzeniowej, a przed nami mnóstwo pomysłów, które chcemy zrealizować, aby jeszcze lepiej pomagać w wyborze i dostawie najlepszych urzą dzenia z zakresu techniki i elektroniki. A skoro urodziny, to konieczne są prezenty!

Z okazji jubileuszu naszej firmy, chcemy podziękować naszym Klientom za zaufanie i zaoferować 100 produktów w okazyjnych cenach.

My świętujemy nasze urodziny, a Ty możesz celebrować je razem z nami!


40 LAT VOLTCRAFT – niezawodność i precyzja

Przez cztery dekady dobrze wykonane i innowacyjne produkty VOLTCRAFT, takie jak urządzenia do pomiarów elektrycznych i środowiskowych, zasilacze sieciowe i laboratoryjne, ładowarki, baterie, akumulatory i endoskopy,  udowodniły swoją wartość stając się wyborem projektantów produktów, naukowców, wykonawców, inżynierów serwisowych, studentów, uczniów, praktykantów, miłośników techniki i wykwalifikowanych majsterkowiczów.

Wiele produktów w ciągu tych 40 lat nie tylko było wielkim osiągnięciem projektantów VOLTCRAFT, ale także wyznaczało nowe standardy w branży.  Pierwszy produkt VOLTCRAFT pojawił się na rynku w 1982 roku, był to multimer 6010, który odpowiadał wówczas najnowszym standardom technicznym, ale był o 60% tańszy niż rozwiązania konkurencji.

Obecnie w całej Europie dostępnych jest ponad 1700 produktów marki VOLTCRAFT.

Więcej informacji na stronie >>


Rozwiązanie dla Twojego sprawnego zaopatrzenia e-procurement od Conrad

Rozwiązania eProcurement firmy Conrad umożliwiają stworzenie znormalizowanego, cyfrowego procesu zakupów bez konieczności rezygnacji z różnorodnych dostawców. Z poziomu własnego interfejsu systemowego kupujący mają dostęp do stale rosnącej oferty firmy Conrad. Dzięki temu można połączyć zamówienia pośrednie na jednej platformie. Jeśli nie posiadasz własnego, cyfrowego system zamówień, oparty na przeglądarce Conrad Smart Procure, oferuje szansę na uzyskanie przejrzystości i kontroli. Spraw, aby Twoje zamówienia były bardziej przejrzyste i szybsze. Dzięki rozwiazaniom eProcurement zminimalizujesz koszty procesu. Skorzystaj z wygodnej obsługi naszego przeglądarkowego rozwiązania Conrad Smart Procure lub zleć stworzenie indywidualnego sklepu OCI lub eKatalogu na potrzeby dokonywania zamówień. Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojego procesu zaopatrzenia.
 


Stworzone z myślą o wszystkich firmach, które nie posiadają własnego systemu ERP

Większa efektywność i przejrzystość procesu zamówień - Conrad Smart Procure to dostosowywane do potrzeb klienta i bezpłatne rozwiązanie eProcurement, oparte na przeglądarce internetowej. Umożliwia nawigację po intuicyjnym sklepie Conrad ze wszystkich urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet Conrad eProcurement poprzez praktyczne rozwiązanie oparte na przeglądarce, bez czasochłonnego procesu nawiązania połączenia. Conrad Smart Procure zapewnia niezawodną kontrolę nad wszystkimi procesami zamówień i zapobiega zakupom niezależnym, tj. „ad hoc“ bez angażowania działu zaopatrzenia. Ponadto czasochłonne wewnętrzne procesy zatwierdzania ulegają znacznemu przyspieszeniu, ponieważ Conrad Smart Procure może uwzględnić cały przebieg prac związanych z procesem zatwierdzania.


Rozwiązanie dla wszystkich, którzy przed złożeniem zamówienia, chcą przenieść zawartość koszyka bezpośrednio do swojego systemu ERP.

Obniż koszty procesu dzięki ofercie produktów dostosowanej do indywidualnych wymagań i korzystaj z bezpiecznej wymiany danych za pomocą sprawdzonych interfejsów EDI i API. Twój sklep Conrad OCI może być indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Wynegocjowane ceny i wybrane dla Ciebie produkty są zawsze dostępne w sklepie internetowym i przesyłane za pomocą interfejsu OCI. Elektroniczna wymiana danych poprzez interfejsy EDI i API W przypadku dużej ilości zamówień chętnie podejmiemy się opracowania elektronicznego połączenia procedur przetwarzania. Możliwe są różne formaty i ścieżki transmisji.


Oprogramowanie katalogowe Conrad dla Twojego systemu zamówień. Cyfrowe, certyfikowane i sklasyfikowane.

Katalog elektroniczny to spersonalizowana oferta przygotowana dla Twojej firmy w formie pliku XML, bądź CSC/XLSX. Możliwe są wszystkie powszechnie stosowane formaty klasyfikacji i eksportu. Dzięki standardom klasyfikacyjnym można ujednolicić strukturę produktów, co znacznie ułatwia ich wyszukiwanie. Zdigitalizuj swoje zamówienia, aby Twoja firma pozostała konkurencyjna i innowacyjna.

Elektroniczna wymiana danych poprzez interfejsy EDI i API W przypadku dużej ilości zamówień chętnie podejmiemy się opracowania elektronicznego połączenia procedur przetwarzania. Możliwe są różne formaty i ścieżki transmisji.