Conrad Sourcing Platform. Więcej niż tylko zaopatrzenie


Zapewnij sobie realizację wszystkich potrzeb technologicznych, korzystając z szybkich i bezproblemowych zakupów oraz usług w jednym miejscu (one-stop shopping). Conrad Sourcing Platform oferuje asortyment ponad 1 000 000 produktów znanych marek. Skorzystaj z naszej gamy produktów, od elementów podstawowych, po kompleksowe rozwiązania. Zapewniamy wszystko, czego potrzebuje Twoja firma do realizacji celów.

Pomagamy uczynić Twój proces zakupowy bardziej wydajnymi i przejrzystymi. Dzięki naszej wszechstronnej ofercie możemy znaleźć rozwiązanie eProcurement w pełni dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa każdej wielkości.

Twoje korzyści dzięki Conrad Sourcing Platform

Ponad 1 000 000 produktów

W Conrad stale rozszerzamy nasz asortyment o produkty wiodących producentów. Dlatego możesz na nas zawsze polegać i zaspokoić swoje wszystkie potrzeby technologiczne. Simple. Fast. Comprehensive.

 

Indywidualne rozwiązania

Potrzebujesz dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań zakupowych? Nasze rozwiązania eProcurement ułatwią pracę zdalną, w rozproszeniu oraz uproszczą procesy zakupowe każdego przedsiębiorstwa.

 

Profesjonalna obsługa 

Nasi inżynierowie sprzedaży oraz przedstawiciele działający w terenie zawsze chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów i części. Nasi doradcy pomogą Ci przenieść Twoje zakupy na wyższy poziom.

 

Stałe innowacje techniczne

Wspólnie z naszymi dostawcami i partnerami rynkowymi staramy się wprowadzać nowe trendy w ramach naszego programu "Fokus na technikę", dzięki temu możemy zaoferować firmom najnowocześniejsze rozwiązania produktowe.
 

Conrad Sourcing Platform to najlepsze rozwiązanie

Uzyskasz szybko i łatwo odpowiedzi oraz rozwiązania wszystkich problemów.

 

Możesz łatwo znaleźć i zamówić to, czego szukasz.

 

Z nami możesz zaspokoić swoje wszystkie potrzeby techniczne.  Niezależnie od tego, czy mówimy o produktach, usługach czy integracji z Twoim systemem zakupowym.

Poznaj Conrad Sourcing Platform

  • Prawie 100 lat doświadczenia technicznego

  • Wyjątkowo szeroka i wszechstronna oferta

  • Indywidualne rozwiązania w zakresie eProcurement

Załóż konto i poznaj możliwości Conrad Sourcing Platform!

Więcej ważnych informacji i odpowiedzi na Twoje pytania

Znajdź odpowiedzi
na swoje pytania!

Wsparcie w wyborze rozwiązania eProcurement

Poznaj teraz
Conrad Sourcing Platform!