Cewka NIC Components NPIS24H8R2MTRF NPIS24H8R2MTRF 8.2 µH 4.6 A 600 szt.
Induktancja
8.2 µH
Rezystancja
0.026 Ω
Maksymalna temperatura
+125 °C