Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Komputer i biuro Materiały biurowe Pakowanie i wysyłanie Etykiety Etykiety do drukarek etykiet

Etykiety do drukarek etykiet DYMO S0722550, 19 x 51 mm, Etykieta uniwersalna, biały

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Pudełko etykiet DYMO, 500 sztuk, 19 mm x 51 mm, doskonale nadaje się do oznaczania adresów, wyprodukowane w Europie, wykonane w 80% z materiałów recyklingowych.
Pudełko etykiet DYMO, 500 sztuk, 19 mm x 51 mm, doskonale nadaje się do oznaczania adresów, wyprodukowane w Europie, wykonane w 80% z materiałów recyklingowych.
Opakowanie rolki etykiet DYMO o rozmiarze 19 mm x 51 mm, z przykładową etykietą na paczce; adres: Newell Brands, 6655 Peachtree Dunwoody Rd, Atlanta, GA 30328.
Koperta z adresem '6655 Peachtree Dunwoody Rd, Atlanta, GA 30328' leży na zeszytach.
Osoba trzyma brązową torbę do wysyłki. Nakładana jest etykieta z adresem. W tle widać rozmyte elementy biurowe.
Kosz zawiera kilka listów w różnych kolorach, w tym czerwonym, szarym i złotym. Są one ułożone na biurku.
Osoba nakłada etykietę z kodem kreskowym na białe pudełko.
'Lepsza metoda etykietowania' widnieje nad rolką etykiet wykonanych z materiału z recyklingu. Widoczne są symbole recyklingu oraz certyfikatu FSC.
Trzy rolki etykiet DYMO na brązowym tle. Tekst: Wyprodukowane w Europie. Oryginalne etykiety do drukarek etykiet DYMO.
Tłumaczenie:<br><br>'Easy Peel' Rewers: Etykiety z rewersem 'Easy Peel', etykiety wstępnie wycinane, ostry wydruk bez tuszu. Białe segregatory i pudełka.
Dłoń wyciąga wydrukowaną etykietę z drukarki etykiet przed kartonikiem. W lewym dolnym rogu znajduje się symbol z napisem 'PROSTA OBSŁUGA'.
1/10
DYMO
 

326 Sztuki

Liczba (Rozmiar opakowania 500 Sztuki)

Suma (55,28 zł / Sztuka)
zł
67,99 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych