Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Materiały montażowe i instalacyjne Kołki

Fischer 537664 DuoPower 8 x 65 S K NV Zestaw kołków 65 mm 8 mm 1 zest.

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Czerwony kołek i srebrna śruba ułożone obok siebie. Oba służą do mocowania w ścianach.
Czerwony kołek i srebrna śruba ułożone obok siebie. Oba służą do mocowania w ścianach.
Opakowanie z kołkami Fischer i śrubami, rozmiar 8x65 mm, odpowiednie do obciążenia do 130 kg. Zawiera cztery komplety.
Dwie białe, wiszące półki na betonowej ścianie. Górna zawiera wazony, dolna zaś książki w różnych kolorach. Minimalistyczny design.
Płaski ekran jest zamocowany na regulowanym uchwycie ściennym, który umożliwia elastyczne ustawienie.
Świder wnika poziomo w ścianę o nieregularnych kształtach. Czerwona strzałka wskazuje na czubek wiertła.
Przekrój muru z zamocowanym kołkiem rozporowym, który podczas wkręcania śruby rozszerza się, zapewniając stabilne mocowanie.
Grafika przedstawia kołek rozporowy wkręcany w ścianę. Kołek rozszerza się, aby zapewnić pewne mocowanie w ścianie.
'Diagram wtykowej kołka rozporowego w murze: Czerwony plastikowy kołek z metalowym wkrętem, przedstawiający jego prawidłowe osadzenie w ścianie.'
Wiertło przewierca blachę metalową, a czerwona strzałka wskazuje w prawo. Widoczna spiralna forma wiertła.
Diagram przedstawia kołek rozporowy w ścianie. Kołek jest rozłożony i mocno trzyma się podłoża. Strzałki wskazują kierunek rozprężania.
Kołek zostaje zamontowany w ścianie. Przez kołek wprowadza się śrubę i należy ją obracać zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
'Ilustracja kołka wkręcanego przez ścianę, przedstawiająca metodę mocowania.'
Ilustracja satelity w kosmosie z wyrazistym czerwonym i szarym wzornictwem, prezentująca sprzęt komunikacyjny na jego czubku.
Wiercenie w ścianę z cegły: Wiertło wchodzi poziomo przez ścianę. Symbol wskazuje prawidłowe ustawienie wiertła.
Rysunek przedstawia graficzną ilustrację kołka w ścianie. Kołek jest zamocowany przez materiał i wskazuje czerwoną strzałką kierunek siły rozciągającej.
Rysunek techniczny kołka zamocowanego w ścianie, który jest mocowany śrubą. Strzałka wskazuje kierunek obrotu wkrętaka.
Diagram przedstawia dynamitowy ładunek w ziemi, gotowy do zainicjowania wybuchu. Oznaczenia wskazują kierunek detonacji.
Rysunek techniczny kołka rozporowego w ścianie z wymiarami. Przedstawia głębokość osadzenia i mocowania oraz średnicę kołka.
1/18
Fischer
Karta katalogowa (PDF)
Deutsch (Deutschland)
 

9 Sztuki

Ilość (zestaw/y)
Oszczędzasz
Cena opakowania (Cena netto)
1
-
49,18 zł zł
3
6% = 2,72 zł
46,46 zł zł
Rabaty ilościowe różnią się w zależności od sprzedawcy
Oszczędzasz 0,00 zł

Liczba

Suma (49,18 zł / Sztuka)
zł
60,49 zł
z VAT (klient indywidualny)
Dostępnych jest tylko 9 sztuk
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych