FTCAP GMB33235065100 / 1013192 Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
GMB33235065100 / 1013192
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
połączenie śrubowe
Pojemność elektryczna
3300 µF
Napięcie znamionowe
350 V
Wymiary
(Ø x D) 65 mm x 100 mm