Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Narzędzia ogrodowe Dmuchawy do liści

GARDENA 14890-20 PowerJet 18V P4A Ready-To-Use Set akumulatorowy Dmuchawa do liści zaw. akumulator 18 V

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Akumulatorowy odkurzacz do liści w kolorach czarnym i niebieskim firmy Gardena. Poręczny design z ergonomicznym uchwytem. Idealny do skutecznego usuwania liści.
Akumulatorowy odkurzacz do liści w kolorach czarnym i niebieskim firmy Gardena. Poręczny design z ergonomicznym uchwytem. Idealny do skutecznego usuwania liści.
Dmuchawa do liści widziana z boku, w kolorze czarnym z niebieskim akcentem, z uchwytem na górze wyposażonym w akumulator. Nazwa marki 'Gardena' widoczna na boku.
Dmuchawa do liści o czarno-turkusowym designie z pomarańczowym włącznikiem.
Dmuchawa ogrodowa z czarną obudową i ergonomicznym uchwytem, idealna do usuwania liści i zanieczyszczeń w przestrzeniach zewnętrznych.
Czarno-turkusowy odkurzacz ogrodowy Gardena widziany z boku. Główny uchwyt na górze i obrotowa dysza.
Osoba używa dmuchawy do liści, aby usunąć jesienne liście z wybrukowanej ścieżki. W tle widać słoneczny, zielony ogród.
Dmuchawa do liści leży na chodniku, otoczona jesiennymi liśćmi. W tle widać rozmyte drzewa.
Dmuchawa do liści na drewnianej podłodze z rozrzuconymi jesiennymi liśćmi. Urządzenie jest czarne z turkusowym akcentem.
Osoba czyści liście zdmuchiwaczem z wybrukowanej ścieżki. W tle widoczne są krzewy i drzewa.
Osoba trzyma dmuchawę do liści, otoczona jesiennymi liśćmi. Fokus skupiony jest na uchwycie urządzenia i jesiennym otoczeniu.
Osoba trzyma duże, ciemne urządzenie na wolnym powietrzu. Urządzenie wygląda jak dmuchawa do liści i jest obsługiwane obiema rękami.
Mężczyzna używa dmuchawy do liści, aby usunąć liście z wybrukowanej ścieżki w ogrodzie. Otoczony krzewami i drzewami.
Regał na sprzęt ogrodowy z dmuchawą do liści, rękawicami ogrodowymi, wiaderkami i doniczkami. Dmuchawa do liści posiada logo Gardeny.
Osoba łączy dwie części czarnej rury na zewnątrz, otoczona jesiennymi liśćmi na wybrukowanej ścieżce.
Mężczyzna zdmuchuje liście dmuchawą na podjeździe. Obok tekst: 'Wydajny i wszechstronny'.
Osoba trzyma akumulator do kosiarki. Tekst: 'System akumulatorów Power for All' - Kompatybilny z ponad 70 narzędziami marek sojuszniczych.
Człowiek trzyma dmuchawę do liści marki Gardena, obok symbolu i tekstu opisującego jej lekkość i praktyczne użycie.
Osoba trzyma suszarkę do włosów z indywidualnie regulowaną prędkością obrotów w jednej ręce. Opis podkreśla precyzję i możliwość dostosowania urządzenia.
Osoba trzyma elektronarzędzie z lampką LED wskazującą informacje o stanie akumulatora.
Dmuchawa do liści w kolorze czarnym z niebieskim logo, długość 90 cm, wysokość 24,5 cm. Waga 2,3 kg wraz z akumulatorem. Wymiary podane w calach.
Obraz akumulatorowego dmuchawy do liści z logo Gardena, kompaktowa konstrukcja, wskazówka dotycząca systemu akumulatorowego 18V, odpowiedni dla powierzchni do 400m².
Czarny dmuchawa do liści marki Gardena z pomarańczowym uchwytem. Na dole przedstawione są części akcesoriów, takie jak akumulator, ładowarka i końcówka dyszy.
1/22
GARDENA
Szybka dostawaw wt. 7.04

18 Sztuki

Liczba

Suma
543,90 zł
Cena netto 
669,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Bezpłatna dostawa
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabat dotyczy wyłącznie produktów biurowych dostępnych od ręki (w magazynie) i obowiązuje do dnia 05.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można ich łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać wprowadzone ograniczenie ilościowe.

Technika Pomiarowa
Rabat obowiązuje wyłącznie na wybrane i dostępne od ręki produkty (z zapasów magazynowych) z kategorii Technika Pomiarowa na stronie conrad.pl. Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi. Oferta ważna jeden raz na klienta biznesowego lub osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może obowiązywać limit ilościowy zakupu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych