Kondensator poliestrowy metalizowany (MKT), Epcos B32529-C105-K, 1,0 uF, 63 V/DC
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
B32529-C105-K
Skopiowane
Numer produktu
500943
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Rodzaj produktu
Kondensator foliowy MKT
Rodzaj rezystora
radialny THD
Pojemność elektryczna
1 µF
Napięcie znamionowe
63 V/DC
Tolerancja (+/-)
10 %