Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Akcesoria do elektronarzędzi Wiertła Koronki rdzeniowe, otwornice

Otwornica Bosch Accessories 2608901554 2608901554 1 szt.

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Srebrny diamentowy wiertarz z czerwonym napisem 'Bosch' i czarną podstawą.
Srebrny diamentowy wiertarz z czerwonym napisem 'Bosch' i czarną podstawą.
Nasadka wiertnicza z końcówką diamentową, grawerowanie 'Diamond Ø 7/8" 22 mm Made in China'. Szare metale z czarnym zakończeniem.
'Bosch Professional wiertło diamentowe do płytek, Ø 22 mm, długość 40 mm. Odpowiednie do gresu. Do 2x dłuższa żywotność.'
Opakowanie wiertła Bosch Pro Tile PC Plus o średnicy 22 mm, z ilustracją produktu oraz symbolami trwałości i kompatybilności.
Szary wiertnik marki Bosch z czerwonym logo. Długość 40 mm, średnica 22 mm, odpowiedni do wiercenia w płytkach.
Osoba w okularach ochronnych i masce na twarzy wiertli dziurę akumulatorowym wiertłem w niebieskiej kafelkowanej ścianie, prawdopodobnie podczas prac budowlanych.
Osoba wiertła otwór w niebieskich kaflach za pomocą elektrycznej wiertarki. W tle niewyraźnie widać drabinę.
Rzemieślnik wierci otwór w wykafelkowanej ścianie, używając elektrycznej wiertarki z nakładką do wycinania otworów.
Osoba wywierca otwór w płytce ceramicznej za pomocą elektrycznej wiertarki, nosząc okulary ochronne i maskę, w tle widać drabinę.
Mężczyzna w masce wiercący za pomocą wiertarki w ścianę pokrytą niebieskimi kafelkami. Obok stoi drabina.
Osoba wykonuje otwór w niebieskiej płytce za pomocą piły otworowej. Fokus skierowany jest na wiertło i powstały otwór.
Wiertarka Bosch leżąca na stole, wyposażona w diamentową koronkę wiertniczą do precyzyjnego wiercenia w twardych materiałach, takich jak płytki czy beton.
Osoba wierca dziurę wiertarką w niebieskim kafelku. Kafelek jest zamocowany na ścianie.
Wiertarka z nasadką do wycinania otworów wycina okrągły otwór w niebieskiej ścianie kafelkowej. W tle widać kolejne kafelki.
Wiertarka z piłką otworową wwierca okrągły otwór w niebieskie kafle na ścianie. Kolejny otwór jest już wywiercony.
Wiertarka z włożonym wiertłem i nasadką do wycinania otworów; czerwone strzałki wskazują kierunki łączenia części.
Akumulatorowa wiertarka z uchwytem wiertarskim. Adapter do wierteł i otwornica są zdjęte. Czerwone strzałki wskazują prawidłową kolejność.
Wiertarka Bosch z nasadką do wycinania otworów, idealna do precyzyjnego wykonywania dużych otworów w różnych materiałach.
Szare, cylindryczne narzędzie wiertnicze o średnicy 22 mm i wysokości 40 mm, oznaczone napisem 'Bosch Pro'. Górna krawędź pokryta powłoką diamentową.
1/19
Rodzaj produktu
Otwornica
Średnica odwiertu
22 mm
Diameter
22 mm
Suitable for fibre optic
FALSE
Suitable for stainless steel
FALSE
Bosch Accessories
 

100 Sztuki

Ilość (sztuka)
Oszczędzasz
Cena opakowania (Cena netto)
1
-
137,40 zł zł
3
4% = 5,98 zł
131,42 zł zł
Rabaty ilościowe różnią się w zależności od sprzedawcy
Oszczędzasz 0,00 zł

Liczba

Suma (137,40 zł / Sztuka)
zł
169,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych