Suntan TS08V0A9474KBB0E0R 10 % 310 V Kondensator foliowy 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
TS08V0A9474KBB0E0R
Rodzaj produktu
Kondensator foliowy
Pojemność elektryczna
0.47 µF
Napięcie znamionowe
310 V
Tolerancja (+/-)
10 %
Wymiary siatki
15 mm