Cewka NIC Components NPIS410E100MTRF NPIS410E100MTRF 10 µH 0.7 A 6000 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Cewka
Rodzaj rezystora
SMD
Induktancja
10 µH
Rezystancja
0.47 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C