Cewka NIC Components NTI02B1N1TRF NTI02B1N1TRF 1.1 nH 300 A 10000 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Mały, prostokątny elektroniczny rezystor SMD z metalowymi stykami na krótkich bokach, na białym tle.
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Cewka
Rodzaj rezystora
SMD
Induktancja
1.1 nH
Rezystancja
0.35 Ω
Maksymalna temperatura
+85 °C