Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Elektronarzędzia Piły elektryczne Piły szablaste

Einhell Power X-Change TE-AP 18 Li - Solo Piła szablasta, akumulatorowa 4326300 bez akumulatora 18 V

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Piła akumulatorowa z obudową w kolorze czerwonym i czarnym, bez włożonego akumulatora.
Piła akumulatorowa z obudową w kolorze czerwonym i czarnym, bez włożonego akumulatora.
Osoba trzyma czerwoną piłę w ręku. Piła posiada długie, cienkie ostrze i jest trzymana obiema rękami.
Mężczyzna w warsztacie nosi rękawice ochronne i okulary zabezpieczające, podczas gdy za pomocą elektrycznej piły obrabia kawałek drewna.
Einhell Power X-Change TE-AP 18 Li - Solo Piła szablasta, akumulatorowa 4326300 bez akumulatora 18 V-3
Akumulatorowa piła szablasta w kolorze czerwonym i czarnym z ergonomicznym uchwytem. Funkcje: beznarzędziowa regulacja stopy, szybka wymiana brzeszczotu, precyzyjne cięcie.
Brzeszczot o grubości 0,6 - 1,6 mm do brzeszczotów z chwytem T na białym tle.
Akumulator i ładowarka, umieszczone na skos w kadrze, prezentują różne modele. Tekst poniżej: 'Akumulator i ładowarka dostępne osobno'.
Ręka trzyma czerwoną wyrzynarkę. Tekst: 'Wymiana brzeszczotu bez użycia narzędzi i szybko'.
Piła przecina deskę. Tekst poniżej: 'Precyzyjne i mocne cięcia do 100 mm głębokości w drewnie'.
Dłoń trzyma czerwoną piłę szablastą z regulowaną stopką, demonstrując optymalny sposób wykorzystania brzeszczotu.
'Einhell' Akumulatorowy wkrętak z ergonomicznym designem i miękkim uchwytem dla pewnego chwytu, czerwono-czarny. Tekst: 'Ergonomiczny, lekki design z miękkim uchwytem dla pewnego chwytu'.
"Wydajność akumulatora w Ah" przedstawia różne modele akumulatorów i ich maksymalną liczbę cięć: 2,0 Ah (180 szt.), 2,5 Ah (240 szt.), 3,0 Ah (290 szt.), 4,0 Ah (370 szt.), 5,2 Ah (570 szt.), 6,0 Ah (580 szt.), 8,0 Ah (740 szt.).
1/12
Einhell
Karta katalogowa (PDF)
Deutsch (Deutschland)
Dostawaw pon. 13.04

122 Sztuki

Liczba

Suma
234,96 zł
Cena netto 
289,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabat dotyczy wyłącznie produktów biurowych dostępnych od ręki (w magazynie) i obowiązuje do dnia 05.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można ich łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać wprowadzone ograniczenie ilościowe.

Technika Pomiarowa
Rabat obowiązuje wyłącznie na wybrane i dostępne od ręki produkty (z zapasów magazynowych) z kategorii Technika Pomiarowa na stronie conrad.pl. Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi. Oferta ważna jeden raz na klienta biznesowego lub osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może obowiązywać limit ilościowy zakupu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych