Jamicon TLR101M1AD11M Kondensator elektrolityczny 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
TLR101M1AD11M
Skopiowane
Numer produktu
1/3
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
THT
Pojemność elektryczna
100 µF
Napięcie znamionowe
10 V
Wymiary siatki
2 mm