Kondensator elektrolityczny radialny THD 7.5 mm Jianghai ECR1JGC471MFF751625 470 µF 63 V 20 % (Ø x W) 16 mm x 25 mm 1 sz
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
ECR1JGC471MFF751625
Skopiowane
Numer produktu
446090
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
radialny THD
Pojemność elektryczna
470 µF
Napięcie znamionowe
63 V
Wymiary siatki
7.5 mm