Płytka chłodząca QuickCool QV-FI-130-10-6 (D x S x W) 130 x 55 x 0.3 mm
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
QV-FI-130-10-6
Skopiowane
Numer produktu
179289
1/2
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Radiator
Średnica wiercenia
6 mm
Długość produktu
130 mm
Szerokość produktu
55 mm
Wysokość produktu
0.3 mm