Rdzeń ferrytowy, płaski NIC Components NCB0603R221TR055F NCB0603R221TR055F 550 mA 8000 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Rdzeń ferrytowy, płaski
Rodzaj rezystora
SMD
Maksymalna temperatura
+125 °C
Typ rezystora
0603
impedancja przy 100 MHz
220 Ω