Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Komputer i biuro Materiały biurowe Urządzenia biurowe i akcesoria Niszczarki Niszczarki

Rexel Shredder Momentum P420+P4 EU&UK Niszczarka

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Niszczarka dokumentów w kolorze szarym z czarnym pojemnikiem na śmieci i czterema kółkami, odpowiednia do użytku biurowego lub profesjonalnego.
Niszczarka dokumentów w kolorze szarym z czarnym pojemnikiem na śmieci i czterema kółkami, odpowiednia do użytku biurowego lub profesjonalnego.
Szara niszczarka dokumentów marki Rexel; wydajna i mobilna na kółkach, odpowiednia do niszczenia poufnych dokumentów w biurach.
Czarny niszczyciel dokumentów prezentuje otwarty pojemnik na ścinki z poszarpanym papierem. Urządzenie stoi na małych kółkach.
Niszczarka dokumentów na kółkach, widok z boku i z przodu, marka Rexel. Odpowiednia do bezpiecznego niszczenia dokumentów.
Niszczarka marki Rexel, model Momentum PA20+, z przyciskami sterującymi i logo na górnej powierzchni.
Niszczarka biurowa marki Rexel, na kółkach, w kolorze czarno-srebrnym. Główna funkcja: niszczenie dokumentów.
Niszczarka dokumentów marki "Rexel" napełniona papierem, która jest aktualnie włączona. Na panelu sterowania widoczne są różne symbole ustawień.
Osoba opróżnia niszczarkę dokumentów, w której pocięte, białe kawałki papieru zostały zebrane w wyjmowanym pojemniku.
Osoba niszczy dokumenty za pomocą niszczarki. Białe kartki papieru spadają do pojemnika, czynność przedstawia niszczenie dokumentów.
1/9
Rexel
 


Liczba

Suma (2129,27 zł / Sztuka)
zł
2619,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych