Złącze BNC/BNC Amphenol B7071A1-ND3G-50, 4 GHz, 50 Ohm
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
B7071A1-ND3G-50
Skopiowane
Numer produktu
748210
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Adapter BNC
Złącze A
złącze żeńskie BNC
Złącze B
złącze żeńskie BNC
Rodzaj złącza
adapter prosty
Impedancja
50 Ω