Nasze marki własne

Nasze marki własne

5 maj 2021

Wśród ponad 750 000 artykułów w asortymencie znajdziesz produkty marek znanych na całym świecie, a także produkty naszych marek własnych, opracowywane w Centrum Technologii Conrad.

Rewelacyjna jakość, doskonałe ceny

Nasze marki własne to profesjonalna jakość i doskonała wydajność. Oferujemy prawdziwą alternatywę dla produktów markowych producentów, koncentrując się na wyjątkowym stosunku ceny do jakości. Skupiamy się na narzędziach dla majsterkowiczów i do prac elektrycznych, posiadamy pełną gamę akcesoriów do domu, a także innowacyjne zestawy rozwojowe i wiele więcej produktów dla techników i elektroników.

Nasi wysoko wyspecjalizowani inżynierowie i technicy opracowują w Centrum Technologii Conrad najbardziej innowacyjne, sprawdzone i atrakcyjne produkty, które przed wprowadzeniem do naszej oferty zostają poddane bardzo szczegółowym testom. Artykuły należące do naszych marek własnych muszą spełniać ściśle określone wymagania: cechują się doskonałą jakością, korzystnym stosunkiem jakości do ceny i szybką dostępnością. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem!

Miliony klientów na całym świecie przekonało się już o ich zaletach, poznając produkty marki VOLTCRAFT®, TOOLCRAFT, TRU Components, Sygonix®, C-Control i Conrad Energy. Poznaj produkty, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Voltcraft - profesjonalne urządzenia pomiarowe w najlepszej cenie

Volcraft

Niezależnie od tego, czy szukasz urządzeń pomiarowych, produktów z zakresu techniki ładowania czy urządzeń do zastosowania w dziedzinie energii elektrycznej i zasilania, VOLTCRAFT oferuje produkty o doskonałym stosunku ceny do jakości we wszystkich tych obszarach. Pracownicy Służb Utrzymania Ruchu będą mogli skorzystać z dokładnych multimetrów, pirometrów, a także diagnozować usterki dzięki kamerom inspekcyjnym. Zasilacze laboratoryjne, przetwornice, testery znajdują zastosowanie nie tylko w serwisach elektronicznych, ale także w celach naukowo-badawczych. Są idealne w przypadku zaistnienia potrzeby stabilnego zasilania podczas prac serwisowych. Ładowarki dzięki funkcjom diagnostycznym i konserwującym zadbają o jakość akumulatorów wykorzystywanych w sprzętach wymagających dobrego zasilania.

 • 3-letnia gwarancja producenta
 • Najwyższa dokładność i niezawodność
 • 35 lat doświadczenia w wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii
   

Volotcraft - zobacz wszystkie produkty

TOOLCRAFT - połączenie mocy i precyzji

Toolcraft

Toolcraft oferuje dopasowane do zróżnicowanych zastosowań narzędzia – od prostego klucza, do profesjonalnych stacji lutowniczych i produktów z zakresu techniki zamocowań. Wszystkie narzędzia wykonane są z najlepszych materiałów, dobieranych według surowych kryteriów jakościowych. Wymagania te są stale monitorowane przez dział kontroli jakości. Toolcraft to szeroki asortyment narzędzi, które mogą zostać wykorzystane w  przydomowym warsztacie, jak i podczas profesjonalnych prac naprawczo-montażowych. W ofercie znaleźć można śruby, wkręty i nakrętki w różnych rozmiarach, narzędzia ręczne (m.in. szczypce, zaciskarki, cęgi), a  także profesjonalne elektronarzędzia oraz stacje lutownicze dla elektroników. Wózki warsztatowe, walizki oraz tablice Toolcraft doskonale sprawdzą się w przechowywaniu i bezpiecznym transporcie narzędzi. Toolcraft oznacza bezkompromisową jakość w każdym szczególe.

 • 10 lat gwarancji na wszystkie narzędzia ręczne
 • Wysoka jakość i precyzja
 • Szeroki asortyment

Toolcraft - zobacz wszystkie produkty


RENKFORCE – nowoczesna technologia dla Ciebie

Renkforce

Renkforce jest wiodącym producentem wysokiej jakości innowacyjnych produktów służących udoskonaleniu życia w domu. Marka wprowadza najnowsze technologie dla swoich klientów od 2011 roku i jednocześnie oferuje produkty w konkurencyjnej cenie. Opinie klientów są ważnym impulsem do ulepszenia produktu, ich dalszego rozwoju lub nawet stworzenia zupełnie nowych modeli. Dzięki własnym pracom badawczo-rozwojowym wprowadzamy na rynek produkty z zakresu akcesoriów multimedialnych, komputerowych, kabli audio-video. Termohigrometry, stacje pogodowe, zegary, jak i urządzenia zwiększające bezpieczeństwo sprawią, że komfort życia w domu będzie większy. Na www.conrad.pl znajdziesz również wszystko, czego potrzebujesz do swojego biura.

 • Szeroka gama produktów
 • Dobry stosunek ceny do wydajności
 • Łatwa obsługa

renforce - zobacz wszystkie produkty


TRU Components - Twoja marka komponentów i podzespołów

TRU Components

Marka TRU Components to szeroki asortyment komponentów - oferujemy duży wybór elementów aktywnych i pasywnych, elementów elektromechanicznych, a także kabli i przewodów. Spośród produktów marki TRU Components możesz dobrać odpowiednie elementy do wszystkich projektów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na całym świecie, oferując wysokiej jakości komponenty spełniające najwyższe wymagania. Nasze produkty są dystrybuowane zgodnie z założeniami FBDI (Profesjonalne Stowarzyszenie Dystrybucji Komponentów) i objęte certyfikowaną ochroną ESD.

 • Zgodność z FBDI (Fachververband Bauelemente Distribution e.V.)
 • Certyfikat ESD
 • Najlepsi światowi dostawcy

TRU Components - zobacz wszystkie produkty


sygonix® - technika domowa dla Ciebie

Sygonix

Elementy instalacyjne, urządzenia do monitorowania warunków klimatycznych, produkty z zakresu bezpieczeństwa i oświetlenie - wszystkie elementy techniki domowej w jednym miejscu. Każdy produkt jest najwyższej jakości, wykorzystuje innowacyjne technologie i jest wygodny oraz łatwy w użyciu. Jasny, elegancki i nowoczesny design jest kolejną cechą produktów sygonix.

 • Wykonanie wysokiej jakości
 •  Szeroka gama produktów: elementy instalacyjne, urządzenia do monitorowania warunków klimatycznych, oświetlenie, produkty z zakresu bezpieczeństwa
 •  Innowacyjna technologia

sygonix - zobacz wszystkie produkty


Conrad Energy – baterie i akumulatory

Conrad Energy

Od ponad 10 lat Conrad Energy dostarcza niezawodne i wydajne produkty z zakresu zasilania – baterie i akumulatory. Dzięki wyjątkowo korzystnym zestawom zasilanie działających niezależnie urządzeń mobilnych nie sprawi żadnego problemu.

 • Najwyższa jakość w doskonałej cenie
 • Bezpieczne i wydajne ogniwa  o długiej żywotności

Conrad Energy - zobacz wszystkie produkty


SpeaKa Professional - jakość, która łączy

Speaka

Doskonałe funkcjonowanie komputerów, odbiorników audio, a także multimediów zapewniają niewielkie elementy pozwalające na bezzakłóceniową transmisję. SpeaKa Professional pozwala na wybór zróżnicowanych akcesoriów  audio i video, konwerterów sygnału, a także regulowane uchwyty do monitorów i telewizorów, które zadbają o komfort oglądania.

 • Zapewniają idealną transmisję
 • Kompaktowe i wydajne

Speaka - zobacz wszystkie produkty


C-Control Pro – zestawy mikrokontrolerów

C-Control

Conrad Electronic od wielu lat tworzy zróżnicowane systemy mikrokontrolerów z szerokimi zestawami akcesoriów w rozsądnych cenach. Wprowadza również na rynek zupełnie nową generację systemów C-Control Pro. Płytki rozwojowe oraz moduły czujników pozwolą na zbudowanie własnego, niezależnego systemu sterowania.

 • Systemy mikrokontrolera z wieloma akcesoriami
 • Dobry stosunek ceny do wydajności
 • Szybka realizacja projektu gwarantowana!

C Conrol - zobacz wszystkie produkty


Eurochron - budzi emocje

Eurochron

Eurochron oferuje pełną gamę cyfrowych i analogowych zegarów ściennych, radiobudzików, a także stacji pogodowych i termohigrometrów. Produkty Eurochron to połączenie estetycznego i eleganckiego wyglądu z precyzyjnymi mechanizmami wysokiej jakości, tworzącymi harmonijną całość.

 • Najwyższa jakość i 3 lata gwarancji
 • Wykonane z najwyższą starannością i precyzją

Eurochron - zobacz wszystkie produkty


Reely – zaprojektowane, by sprawiać radość

Reely

Produkty marki Reely to wszystko, czego potrzebuje każdy fan modelarstwa. Zabawa może odbywać się  na lądzie, na wodzie lub w powietrzu: modele Reely to połączenie wysokiej jakości technologii oraz bogatego wyposażenie w atrakcyjnych cenach. Zdalnie sterowanie modele samolotów, helikoptery, samochody RC, a także szeroki asortyment akcesoriów sprawią, że zabawa z modelami Reely będzie jeszcze większa!

 • Modele stworzone  z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem
 • Technologia high-end dla zapewnienia maksymalnej zabawy

Reely - zobacz wszystkie produkty


EMMERICH

EMMERICH  to najwyższe standardy jakości - wysoka niezawodność. Akumulatory Emmerich spełniają najwyższe standardy jakości i zapewniają wysoką niezawodność. Baterie i akumulatory są przeznaczone do specjalnych wymagań w przemyśle.

Emmerich


Basetech - korzystna alternatywa

Basetech  to produkty dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z techniką i elektroniką. Zrównoważony stosunek ceny do wydajności i dobra jakość wykonania stanowią podstawę sprawdzonej koncepcji marki i oferują możliwość łatwego startu  w świecie techniki.


Polarlite® - pomysły na oświetlenie specjalne

Oświetlenie Polarlite® pozwala na stworzenie przyjemnej atmosfery podczas chwil spędzanych z rodziną. Daje również właściwie nieograniczone możliwości przy urzeczywistnianiu pomysłów na aranżację wnętrz.

 • Inteligentne rozwiązania  Polarlite® pozwalają zbudować świąteczny nastrój
 • Zróżnicowany asortyment: oświetlenie LED i siatki świetlne, świece LED,  podświetlane postacie i świąteczne dekoracje

Polarite

Najwyższa jakość Conrad

Utrzymanie i poprawa jakości produktów naszych marek własnych w sklepie Conrad to stały element przygotowania asortymentu. Ułatwiamy wybór naszym klientom, wskazując na produkty z certyfikatem "Premium Quality", który został opracowany dla naszych marek własnych. Symbolem tym są oznaczone wszystkie produkty cenione przez naszych klientów oraz przetestowane przez ekspertów.

Najwyższa jakość Conrad

Oznaczenie "Premium Quality" jest więc wynikiem doświadczenia, a także miarą satysfakcji klienta i niezawodności produktu. Ponadto, bazuje ono na wiedzy naszych ekspertów technicznych, ale również ich doświadczeniu i ocenie. Dzięki certyfikatowi zaoszczędzisz cenny czas i skorzystasz z naszych wskazówek.

 • Certyfikat jakości dla naszych marek własnych
 • Bazuje na doświadczeniu innych klientów
 • Zapewnia bezpieczeństwo w podjęciu decyzji o zakupie
 • Dotyczy  produktów wybranych przez inżynierów i techników

Opakowania marek własnych w 90% wolne od plastiku

Conrad przywiązuje dużą uwagę do kwestii ochrony środowiska. Zwracamy szczególną uwagę na nadmierne wykorzystanie plastiku w opakowaniach. Dlatego w grudniu 2018 roku podjęliśmy decyzję o zmianie opakowań produktów naszych marek własnych: mniej plastiku, więcej wytrzymałych materiałów, z ostatecznym celem całkowitego wyeliminowania plastiku z naszych opakowań. 

W ciągu ostatnich kilku lat, wraz z całym zespołem naszych (międzynarodowych) specjalistów, pracowaliśmy nad rozwojem i wymianą materiałów w opakowaniach.

Pod koniec 2020 roku prawie 90% opakowań produktów naszych marek własnych nie zawierało tworzyw sztucznych. Jesteśmy dumni z tego wyniku! W nadchodzącym roku będziemy nadal wzmacniać zrównoważony rozwój, aby móc wysyłać produkty bez użycia jakichkolwiek substancji plastikowych.


 

Ostatnio dodane

Przekaźnik czasowy na szynę DIN - przełączanie w zależności od położenia słońca

8 dni temu

Przekaźnik czasowy na szynę DIN - przełączanie w zależności od położenia słońca

Wysokiej jakości, niezawodne przełączniki i złącza? Wybierz z oferty C&K Switches

18 dni temu

Wysokiej jakości, niezawodne przełączniki i złącza? Wybierz z oferty C&K Switches

Oscyloskopy MSO5000. Pełne wyposażenia już w podstawowej wersji

18 dni temu

Oscyloskopy MSO5000. Pełne wyposażenia już w podstawowej wersji

Multimetr Fluke 87V MAX definiuje nowy standard pracy w ekstremalnych warunkach

18 dni temu

Multimetr Fluke 87V MAX definiuje nowy standard pracy w ekstremalnych warunkach

Poznaj nowe markami PHYWE i PCE Instruments w ofercie firmy Conrad

18 dni temu

Poznaj nowe markami PHYWE i PCE Instruments w ofercie firmy Conrad

Zestawy narzędzi ESD

3 mar 2022

Zestawy narzędzi ESD

Proste i nowoczesne zabezpieczenia linii produkcyjnych

3 mar 2022

Proste i nowoczesne zabezpieczenia linii produkcyjnych

Wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe - kamera termowizyjna z multimetrem Voltcraft WBM-460

3 mar 2022

Wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe - kamera termowizyjna z multimetrem Voltcraft WBM-460

Jeden akumulator do urządzeń różnych producentów! Cordless Alliance System.

3 mar 2022

Jeden akumulator do urządzeń różnych producentów! Cordless Alliance System.

Kompaktowy miernik cęgowy VOLTCRAFT VC-330

28 lut 2022

Kompaktowy miernik cęgowy VOLTCRAFT VC-330