AKTUALNE AKCJE I PROMOCJE

Sprawdź najlepsze okazje

VOLTCRAFT - Technika pomiarowa w super cenach

Urządzenie pomiarowe, testujące, sprawdzające w wyjątkowej cenie

Potrzebujesz profesjonalnych urządzeń z zakresu techniki pomiarowej a może nowoczesnych zasilaczy? Zbudowane w oparciu o innowacyjne technologie multimetry, ładowarki, zasilacze laboratoryjne, pirometry, urządzenia do pomiaru energii, a także oscyloskopy marki VOLTCRAFT, doskonale sprawdzają się w codziennej pracy w laboratorium, w warsztacie, a przede wszystkim w zakładach przemysłowych, wymagających zastosowania urządzeń o wysokiej dokładności. Przyrządy pomiarowe Voltcraft zaprojektowane do diagnostyki, prac instalacyjnych i działań kontrolnych spełniają wysokie standardy jakości na rynku europejskim.

Postaw na produkty VOLTCRAFT - precyzyjne, bezpieczne oraz proste w obsłudze!

Urządzenia do pomiaru pogody

Chcesz mieć kontrolę nad warunkami atmosferycznymi w Twoim otoczeniu? Sprawdź urządzenia, takie jak higrometry, stacje pogodowe i anemometry w atrakcyjnej cenie. Dzięki sprzętom od znanych producentów można zbierać precyzyjne informacje. Termometry i termohigrometry pozwalają na pomiar temperatury i wilgotności powietrza w domu lub biurze. Stacje pogodowe to bardziej zaawansowane urządzenia, które  umożliwiają także monitorowanie ciśnienia atmosferycznego, prędkości wiatru czy ilości opadów.

Z kolei rejestratory danych zapewnią ciągły monitoring i zapisywanie parametrów w wybranym przedziale czasowym, aby poddać je analizie.  Skorzystaj z okazji i złóż zamówienie już teraz!

Sprawdź najlepsze okazje