Pracuj z Nami

Jeden z wiodących w Europie, wysyłkowy sprzedawca elektroniki, techniki i technologii. Firma z ponad 90-letnią tradycją w sprzedaży wysyłkowej, posiadająca w ofercie ponad 450 000 produktów, które są wysyłane do ponad 100 krajów.

Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Specjalista ds. Sprzedaży B2B (praca w biurze w Krakowie)

Zakres obowiązków:

  •     Aktywne pozyskiwanie klientów B2B (działania OUTBOUND),
  •     Obsługa bieżących zapytań od pozyskanych klientów B2B (mailowych i telefonicznych),
  •     Budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami,
  •     Przygotowywanie ofert handlowych i wycen dla zapytań handlowych,
  •     Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych,
  •     Raportowanie w systemie CRM,
  •     Współpraca wewnątrz zespołu B2B oraz z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  •     Wiedza / zainteresowanie techniczne (szczególnie elektronika, automatyka),
  •     Zorientowanie na cel,
  •     Doskonałe umiejętności organizacji swojej pracy,
  •     Zdolności analityczne,
  •     Znajomość MS Office,
  •     Wysoka komunikatywność,
  •     Umiejętność pracy w zespole,
  •     Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  •     Wykształcenie wyższe techniczne.

Firma oferuje:

  •     Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  •     Umowę o prace,
  •     Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  •     Pakiet opieki medycznej,
  •     Stałe wynagrodzenie oraz premie.

Aplikacje na to stanowisko prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - płatne praktyki
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa Klientów sklepu internetowego.
  • Analiza bieżących potrzeb Klientów oraz przedstawienie propozycji ich zaspokojenia.
  • Kontrola poprawności zamówień Klientów sklepu internetowego.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami sklepu internetowego.

Wymagania:

  • Zainteresowanie rozwiązaniami technicznymi poprawiającymi jakość życia, nowymi technologiami, majsterkowaniem.
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem przez telefon.
  • Wysoka komunikatywność, motywacja i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej firmy.
  • Możliwość awansu w strukturze firmy.
  • Dobrą atmosferę i kulturę pracy.
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie - godziny dopasowane do preferencji pracownika.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)