Pracuj z Nami

Jeden z wiodących w Europie, wysyłkowy sprzedawca elektroniki, techniki i technologii. Firma z ponad 90-letnią tradycją w sprzedaży wysyłkowej, posiadająca w ofercie ponad 450 000 produktów, które są wysyłane do ponad 100 krajów.

Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowiska

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa Klientów sklepu internetowego.
  • Analiza bieżących potrzeb Klientów oraz przedstawienie propozycji ich zaspokojenia.
  • Kontrola poprawności zamówień Klientów sklepu internetowego.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami sklepu internetowego.

Wymagania:

  • Zainteresowanie rozwiązaniami technicznymi poprawiającymi jakość życia, nowymi technologiami, majsterkowaniem
  • Min. średnie wykształcenie.
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem przez telefon
  • Wysoka komunikatywność, motywacja i zaangażowanie.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej Firmy.
  • Możliwość awansu w strukturze firmy.
  • Dobrą atmosferę i kulturę pracy.

Aplikacje na to stanowisko prosimy przesyłać na adres anna.orszulak-nikodem@conrad.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)