Stycznik instalacyjny ABB ESB100-20N-06 1SAE361111R0620, 220 V, 400 V, 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Biały, prostokątny stycznik ABB z czerwonym paskiem na górze. Model 'ESB100-20N'. Stosowany dla 230V AC, 50/60Hz.
Rodzaj produktu
Stycznik instalacyjny
Napięcie znamionowe
220 V
400 V
Model katalogowy producenta
ESB100-20N-06
Rodzaj styku
2 NO
Maksymalne natężenie ciągłe
100 A