ABB ESB16-11N-07 Stycznik instalacyjny 1 NO, 1 NC 220 V, 250 V 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Łącznik 'ABB ESB16-20N', 230V, prąd przemienny 50/60 Hz, z kodem QR. Przeznaczony głównie do zastosowań przemysłowych do sterowania obwodami elektrycznymi.
Napięcie znamionowe
220 V
250 V
Model katalogowy producenta
ESB16-11N-07
Rodzaj styku
1 NO
1 NC
Maksymalne natężenie ciągłe
16 A