ABB Transoptor fototranzystor OBIC0100-115-230V tranzystor
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Przekaźnik ABB z oznaczeniami schematu elektrycznego. Przedstawia połączenia elektryczne i specyfikacje techniczne dla 250 V AC oraz 6 A.
Rodzaj produktu
Transoptor fototranzystor
Model katalogowy producenta
OBIC0100-115-230V
Producent
ABB
Rodzaj wyjścia
tranzystor
Napięcie zasilania
115 V