ABN PFV40N20 Płyta przyłączeniowa polowa 20 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
PFV40N20
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Płyta przyłączeniowa polowa
Zawartość
20 szt.
Width
30 mm
Height
20 mm
Depth
12 mm