APEM Q14P1CXXB24E Lampka sygnalizacyjna LED Q14P1CXXB24E, 24 V/DC, 14 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Niebieski, okrągły przycisk wciskany z metalową oprawką i gwintem.
1/3
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Lampka sygnalizacyjna LED
Napięcie robocze
24 V/DC
Natężenie robocze
20 mA
Średnica montażowa
14 mm