Moc wyjściowa 96 W zapewnia szybkie i wydajne ładowanie
Zaprojektowane dla różnych urządzeń, w tym telefonów komórkowych, notebooków i słuchawek bezprzewodowych
Złącze wyjściowe USB-C 24-pinowe zapewniające kompatybilność z nowoczesnymi urządzeniami
Dane techniczne
Rodzaj produktu
Ładowarka USB
96 W
Wejścia
złącze męskie europejskie
Ilość wyjść
1 x
Rodzaj wyjścia
USB-C
Model katalogowy producenta
96W USB-C Power Adapter
Kompatybilność
iPhone
iPad
MacBook
AirPods
Waga
5
Miejsce przeznaczenia
dom
UKCA
tak
Warianty(Wszystkie ceny nie zawierają podatku VAT, bez kosztów dostawy)
Moc
Ilość wyjść
Rodzaj wyjścia
Apple 96W USB-C Power Adapter Ładowarka USB 96 W USB-C dom
3402206
Ten produkt
96 W
1 x
USB-C
Apple 140W USB-C Power Adapter Ładowarka USB 140 W 1x USB-C® dom
2481492
140 W
1 x
1x USB-C®
Apple 30W USB‑C Power Adapter Ładowarka USB 30 W 1x USB-C® dom
3088045
30 W
1 x
1x USB-C®
Apple 35W Dual USB‑C Port Power Adapter Ładowarka USB 35 W 2x USB-C® dom
3088046
35 W
2 x
2x USB-C®
Apple 20W USB‑C Power Adapter Ładowarka USB 20 W 1x USB-C® dom
3394958
20 W
1 x
1x USB-C®
Apple 70W USB-C Power Adapter Ładowarka USB 70 W 1x USB-C® biały dom
3402209
70 W
1 x
1x USB-C®
Do pobrania
Instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
Instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa 3402206 Apple 96W USB-C Power Adapter Ładowarka USB 96 W USB-C dom
Opis
Odkryj wygodę i wydajność zasilacza Apple Power Adapter – niezbędnego akcesorium do urządzeń elektronicznych. Ten zasilacz jest odpowiedni do szerokiej gamy urządzeń, takich jak telefony komórkowe, notebooki i słuchawki bezprzewodowe, dzięki czemu Twoje urządzenia będą zawsze naładowane i gotowe do użycia. Moc wyjściowa 96 W zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, które minimalizuje przestoje i gwarantuje stałą łączność i produktywność. Zastosowanie 24-pinowego złącza wyjściowego USB-C poprawia kompatybilność z nowoczesnymi urządzeniami, czyniąc urządzenie wszechstronnym i wygodnym wyborem zaspokajającym wszystkie potrzeby związane z ładowaniem. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, ten zasilacz jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu Twoje urządzenia będą zawsze zasilane i gotowe do użycia.
Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie.
Opis
Odkryj wygodę i wydajność zasilacza Apple Power Adapter – niezbędnego akcesorium do urządzeń elektronicznych. Ten zasilacz jest odpowiedni do szerokiej gamy urządzeń, takich jak telefony komórkowe, notebooki i słuchawki bezprzewodowe, dzięki czemu Twoje urządzenia będą zawsze naładowane i gotowe do użycia. Moc wyjściowa 96 W zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, które minimalizuje przestoje i gwarantuje stałą łączność i produktywność. Zastosowanie 24-pinowego złącza wyjściowego USB-C poprawia kompatybilność z nowoczesnymi urządzeniami, czyniąc urządzenie wszechstronnym i wygodnym wyborem zaspokajającym wszystkie potrzeby związane z ładowaniem. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, ten zasilacz jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu Twoje urządzenia będą zawsze zasilane i gotowe do użycia.
Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie.