Belfuse 0679L0250-01 0679L0250-01 Bezpiecznik SMT SMT 2410 0.25 A 1 szt. taśma na dużej rolce
Numer producenta
Numer produktu
Trzy białe ceramiczne bezpieczniki z srebrnymi końcówkami, na których widnieje napis '8 A' i 'QL', leżą na jasnym tle.
Zdjęcie poglądowe
Opakowanie
taśma na dużej rolce
Rodzaj produktu
Bezpiecznik SMT
Natężenie znamionowe - zaokrąglone
250 mA