Bourns CRM2512-JW-1R0ELF Rezystor grubowarstwowy 1 Ω SMD 2512 2.0 W 1 % 200 ppm/K 1 szt.
Numer producenta
CRM2512-JW-1R0ELF
Rodzaj produktu
Rezystor grubowarstwowy
Typ rezystora
2512
Rezystancja
1 Ω
Obciążenie elektryczne
2.0 W
Tolerancja (+/-)
1 %