Boxexpert BXPBPOL12212090-E02-66 Urządzenia przemysłowe Elbe Polyester grau 12212090, IP66, 120 mm x 122 mm x 90 mm , 1
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
BXPBPOL12212090-E02-66
Skopiowane
Numer produktu
1/4
Rodzaj produktu
Urządzenia przemysłowe
Materiał
tworzywo sztuczne (wzmocnione włóknem szklanym)
Certyfikat odporności
IP66
Szerokość produktu
122 mm
Wysokość produktu
90 mm