Boxexpert BXPBPOL255250120-E02-66 Urządzenia przemysłowe Elbe Polyester grau 255250120, IP66, 250 mm x 255 mm x 120 mm ,
Numer producenta
BXPBPOL255250120-E02-66
Skopiowane
Numer produktu
1/4
Szerokość produktu
255 mm
Wysokość produktu
120 mm