ABN V17AR133 Opis 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
V17AR133
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Zawartość
1 szt.
Width
250 mm
Height
1050 mm
Depth
133 mm