Turck 6900481 Rama ochronna MF-CK40-1S 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego elementu metalowego z wymiarami: L=65 mm, B=40 mm, H=1 mm. Sześć otworów o średnicy 5,3 mm. Podane są odległości między otworami i krawędziami.