Turck 6900483 Rama ochronna MF-CK40-3S 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny kątownika metalowego z wymiarami: długość 65, szerokość 60, wysokość 40 mm. Otwory o średnicy Ø 5,3 mm, częściowo w odległości 20 mm.