Turck Przełącznik 1 szt. PS040V-501-2UPN8X- H1141/3GD -1 bar do 40 bar
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny czujnika z wymiarami: wysokość 115,8 mm, szerokość 34 mm. Złącze: M12 x 1, rozmiary śrub: 30 mm, 21 mm, G1/4".
Rodzaj produktu
Przełącznik
Zakres pomiarowy (ciśnienie) (maks.)
40 bar
Maksymalne napięcie robocze
30 V