Cewka NIC Components NPIS105F8R2YTRF NPIS105F8R2YTRF 8.2 µH 4.85 A 750 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Cewka
Rodzaj rezystora
SMD
Induktancja
8.2 µH
Rezystancja
20 mΩ
Maksymalna temperatura
+125 °C