Cewka NIC Components NPIS24H2R2MTRF NPIS24H2R2MTRF 2.2 µH 4.9 A 600 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Cewka
Rodzaj rezystora
SMD
Induktancja
2.2 µH
Rezystancja
0.014 Ω
Maksymalna temperatura
+125 °C