Cewka NIC Components NPIS25H8R2MTRF NPIS25H8R2MTRF 8.2 µH 4.4 A 600 szt.
Induktancja
8.2 µH
Rezystancja
0.021 Ω
Maksymalna temperatura
+125 °C