Cewka NIC Components NPIS525E100MTRF NPIS525E100MTRF 10 µH 1.3 A 6000 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Cewka
Rodzaj rezystora
SMD
Induktancja
10 µH
Rezystancja
0.12 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C