Cewka NIC Components NPIS525E3R3YTRF NPIS525E3R3YTRF 3.3 µH 1.7 A 6000 szt.
Induktancja
3.3 µH
Rezystancja
0.06 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C