Cewka NIC Components NPIS525E4R7MTRF NPIS525E4R7MTRF 4.7 µH 1.6 A 6000 szt.
Induktancja
4.7 µH
Rezystancja
0.07 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C