Cewka NIC Components NPIS530E3R3MTRF NPIS530E3R3MTRF 3.3 µH 1.8 A 6000 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Cewka
Rodzaj rezystora
SMD
Induktancja
3.3 µH
Rezystancja
0.066 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C