Cewka NIC Components NPIS530E4R7MTRF NPIS530E4R7MTRF 4.7 µH 1.75 A 6000 szt.
Induktancja
4.7 µH
Rezystancja
0.083 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C