Cewka NIC Components NPIS530E6R8MTRF NPIS530E6R8MTRF 6.8 µH 1.6 A 6000 szt.
Induktancja
6.8 µH
Rezystancja
0.099 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C